ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Atletická všestrannost Beroun

Při hodinách tělesné výchovy jsme se věnovali atletice. Pokud nám počasí dovoluje, tak chodíme na školní zahradu, jinak jsme museli trénovat v tělocvičně. Přihlásili jsme se totiž na atletické závody do Berouna. Pořadatelem je škola na Wágnerově náměstí. Letos se přihlásilo 15 škol okresu Beroun a z každé třídy školu reprezentoval hoch a dívka. Z deseti žáků školy se stal jeden tým. Soutěžili jsme v běhu na 50 metrů, skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Sbírali jsme body za jednotlivé výkony a pořadatelé počítali a vyhodnocovali. Naši žáci reprezentovali školu velice dobře, protože jsme se umístili na krásném šestém místě. Všem našim sportovcům bych chtěla velice poděkovat za skvělé výkony.

Hana Jandíková

Foto můžete sledovat zde:

https://www.rajce.idnes.cz/zsosov/album/atletika-beroun-13-6-2024