ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Dopravní soutěž mladých cyklistů

V pondělí 13.5. se žáci 4. třídy naší školy zúčastnili okresního kola dopravní soutěže v Berouně. Naši mladí reprezentanti se s vervou pustili do všech disciplín a nakonec si odnesli zasloužené vítězství! Soutěž byla rozdělena do několika částí, které zahrnovaly teoretické znalosti dopravních předpisů, praktické dovednosti na kole a první pomoc. Naši čtvrťáci ukázali, že jsou nejenom dobře připraveni teoreticky, ale i prakticky zvládají jízdu na kole v různých situacích.

Toto vítězství je důkazem toho, že naši žáci jsou dobře připraveni na bezpečný pohyb v dopravním prostředí a že se umí správně rozhodovat v různých situacích. Kromě toho si odnesli i spoustu nových zážitků a zkušeností, které jim jistě budou k užitku i v běžném životě.  Velké díky patří všem, kteří se na přípravě žáků podíleli. Bez jejich podpory a spolupráce by takového úspěchu nebylo možné dosáhnout.

Ještě jednou gratulujeme našim žákům k úžasnému výkonu a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Budeme jim držet pěsti i v krajském kole v Nymburku.