ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Fotbalový turnaj 25.4.2022

 

Po dlouhé odmlce jsme se mohli zúčastnit okrskového turnaje ve fotbale Mc Donalds Cupu v Hořovicích. Po přihlášení na turnaj začali kluci čtvrté a páté třídy trénovat pod vedením pana Simandla na zápasy. Pak se k nim přidali ostatní fotbalisté a jedna fotbalistka, všichni hrají za jiné fotbalové kluby a školní tým byl připraven jet bojovat. Konkurence byla veliká, kluci a jedna dívka se moc snažili, ale dvě výhry ve skupině nestačily na postup do okresního kola. Přesto jim patří veliký dík za snahu, sportovní výkony a fotbalové zážitky. Chtěla bych poděkovat rodičům, kteří přišli podpořit své děti a drželi nám palce. Na fotky se můžete podívat na https://zsosov.rajce.idnes.cz/McDonald_s_Cup-_okrskove_kolo%2C_Horovice_25.4.2022/