ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Halloweenské nocování 2023

V úterý 31.10. 2023 se ve škole i spalo.  Proběhla zde akce s názvem Halloweenské nocování.  Na programu byly strašidelné soutěže, týmové úkoly a výroba podzimních dekorací.

V kmenových učebnách si děti připravily místa na spaní, převlékly se do strašidelných kostýmů a v tělocvičně pak soutěžily. Ve štafetových soutěžích jednotlivé týmy prokazovaly svou šikovnost, postřeh i kreativitu při výrobě podzimních dekorací. Předlohy a šablony pro tvoření dodala firma Smurfit Kappa.

Před 20. hodinou se všichni společně vydali na krátký lampionový průvod obcí. Průvod byl zakončen ve školním altánu, kde byly děti odměněny za odvahu. Před spaním si všichni ve třídách četli z oblíbených knížek, zazpívali nebo se podívali na pohádku na dobrou noc.
Druhý den následovala stezka s úkoly, kde už byli všichni žáci školy. Proběhlo závěrečné zhodnocení celé akce. Všichni se shodli na tom, že nocování si společně užili. Dík patří i maminkám a babičkám za nápadité strašidelné pečivo ke snídani.

Foto z celé akce můžete sledovat:  https://www.rajce.idnes.cz/zsosov/album/halloweenske-nocovani-2023