ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Mc Donald’s Cup 2024

23. dubna 2024 proběhlo okrskové kolo ve fotbalovém turnaji. Letos se přihlásilo hodně škol a nám los určil malé fotbalisty ze školy Hořovice 1. , Hořovice 2. , Zaječov a berounskou školu V zahradách. Kluci hráli moc hezky, po základní části jsme skončili na krásném druhém místě. Do okresního kola postupovali pouze tři školy z naší oblasti. Museli jsme sehrát ještě jeden zápas o postup do okresu a to s fotbalisty z Komárova. Bohužel jsme tento zápas prohráli 2:1. Byl to moc hezký turnaj, který se hrál v duchu fair play. Moc děkuji za vzornou reprezentaci žákům naší školy: Tomášovi Votavovi, Patrikovi Bábíčkovi, Davidovi Toulovi, Jakubovi Šibravovi, Jakubovi Routovi, Tomášovi Veselému, Vítkovi Průchovi a Danielovi Asafteyovi. Fotky si můžete prohlédnout na rajce. net.