ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Poděkování za účast při oslavách školy

Vážení žáci, rodiče, učitelé a ostatní hosté, přátelé,

ráda bych touto cestou vyjádřila velké díky všem, kteří přišli oslavit společně s  námi naše školní jubileum.

I když nás doprovázelo deštivé počasí, oslavu jsme si společně užili.  Déšť a bouřka nás sice trochu zaskočily, ale díky Vám jsme mohli společně oslavit tento významný milník naší školy s úsměvem na tváři.

Od chvíle, kdy se před 40 lety otevřely školní dveře, škola procházela mnoha výzvami a překážkami. Stejně tak i včerejší nehostinné počasí se zdálo být jednou z těch výzev, které nás měly zkoušet. Doufáme, že jste si užili všechny připravené aktivity, ať už to bylo vystoupení našich talentovaných žáků, společné zpívání, prohlídka fotografií a kronik nebo třeba jen příjemné posezení a vzpomínání na staré časy s přáteli. Jsme vděční za každý úsměv, každé podání ruky a každé povzbuzení, které jste nám během odpoledne věnovali.

Vaše přítomnost nejenom že oživila prostředí oslav, ale také nám připomněla, že jsme zde zejména pro naše školáky. Vaše úsměvy, povzbuzení a podpora zahřály u srdce.

Oslava 40. výročí naší školy je za námi, ale vzpomínky na tento den zůstanou živé ještě dlouho. Vaše podpora a účast nám dodávají sílu a inspiraci pokračovat v naší práci a vytvářet pro naše žáky co nejlepší prostředí pro jejich vzdělávání a osobní růst.

Ještě jednou Vám všem děkuji a těším se na další společné akce a události, kde se opět setkáme a budeme moci společně sdílet radost a úspěchy naší školy.

Mgr. Soňa Kocmanová, ředitelka školy

 

Foto z celé akce můžete sledovat ZDE