ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSOVOsov 93, 267 25

Zahájení nového školního roku

 

Prázdniny utekly jako voda a my se už opět vracíme do školních lavic.

Již tradičně se scházíme společně, abychom se přivítali, popřáli si hodně úspěchů v novém školním roce a hlavně vítáme naše nové prvňáčky. V letošním roce jsme jich přivítali hned 16.  Před školou se sešlo všech 85 žáků, jejich rodiče i prarodiče. Školáci se pak rozešli do svých tříd, kde si vyprávěli zážitky se svými spolužáky i učiteli.

Během prázdnin se ve škole pilně pracovalo – malovalo, uklízelo, stěhovalo, konečně došlo i na rekonstrukci toalet.

Protože začínáme školní rok bez jakýchkoliv omezení, plánujeme pro žáky spoustu akcí a projektů zaměřených na čtenářství, ochranu přírody, sport, kulturu i další. Máme v plánu pořádat kroužky a zájmová odpoledne, chystáme projektové dny nebo třeba nocování ve škole. Budeme doufat, že nový školní rok bude plynout bez dalších komplikací a plány budeme moci uskutečnit.

Všem školákům přejeme pohodový vstup do školních lavic, ať se jim práce daří a ve škole prožívají jen samé radostné chvíle, zaměstnancům školy  pohodu a spokojenost. Těšíme se, že se budeme moci společně setkávat a hrát si.

Na všechny děti a spolupráci s rodiči se těší všichni  zaměstnanci školy.
Více fotografií naleznete na našem albu v Rajčeti