Zahájení nového školního roku 2023/2024

Hola, hola, škola už Vás všechny volá!!!!!

Prázdniny už se pomalu chýlí ke svému konci a je čas myslet na návrat do školních lavic. Těšíme se na všechny členy učitelského sboru i na všechny školáky, jejich rodiče a další zaměstnance školy.

Společně se sejdeme v pondělí  4. září v 8,00 před budovou školy. V případě nepříznivého počasí  se přesuneme do školní tělocvičny. První den nejsou nutné přezůvky ani aktovky.

Po společném uvítání přivítáme naše nové prvňáčky a pak bude následovat přesun do jednotlivých tříd. Rodiče prvňáčků mohou do třídy společně s dětmi. Dozví se informace o chodu školy, družiny i školní jídelny.

Předpokládaný konec je v 9,00 hodin. Školní jídelna v tento den ještě nebude v provozu, školní družina pouze v omezeném čase 6,15 – 10,00.

V úterý budeme již všichni s aktovkami a přezůvkami ve svých třídách.

Pro naše nové prvňáčky bude platit výuka v úterý a ve středu pouze dvě vyučovací hodiny – končit budou v 9,45.  . Následně si je mohou rodiče vyzvednout nebo využít školní družinu. Od čtvrtka už bude probíhat normální výuka do 11,45.

První školní týden nebude probíhat odpolední vyučování, výuka bude ukončena v 11,45, popř. 12,40 dle rozvrhu. Školní družina bude v plném provozu od úterý 5.9.2023.

Organizaci prvního týdne sledujte na našich stránkách.

Letošní školní rok budou vyučovat:

1.tř. Mgr. Jarmila Hanousková

2.tř. Ivana Valentini

3.tř. Mgr. Jiří Janovský

4.tř. Mgr. Soňa Kocmanová

5.tř. Mgr. Ivana Chocholoušová

další učitelé: Hana Jandíková, Ing. Adéla Marie Marhoul

Asistenti pedagoga: Alžběta Plecitá, Ivana Toulová, Kateřina Černá

Školní družina: vedoucí vychovatelka – Hana Jandíková

– Alžběta Plecitá, Ivana Toulová, Kateřina Černá

Užívejte poslední dny prázdnin, těšíme se na líčení prázdninových zážitků !!!